Buhalterinės apskaitos paslaugos

Pilna įmonių apskaita

Pasirūpinsime Jūsų įmonės buhalterine apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Mūsų kvalifikuota finansinės apskaitos komanda efektyviai fiksuos ir apdoros Jūsų finansines operacijas, pagal kurias bus pateikti pagrindiniai Jūsų verslo rodikliai.

Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas šioms įmonėms:

MB

Mažoji Bendrija

UAB

Uždaroji Akcinė Bendrija

VšĮ

Viešoji Įstaiga

Individuali Įmonė

IDV

Individuali veikla pagal pažymą

Ūkininkai

Asociacija

Automatizavome daugelį apskaitos procesų, tačiau tai visada palieka vietos interpretacijai, todėl visas operacijas, kurios buvo sukeltos automatiniu rėžimu, patikriname. Taip sumažiname neteisingų gautinų/mokėtinų sumų atvaizdavimo apskaitoje duomenų skaičių, identifikuojame trūkstamus dokumentus, aptinkame neteisingų operacijų atsiradimą.

buhalterio paslaugos, buhalterinė apskaita, finansinė apskaita, apskaitos automatizavimas, automatizuota buhalterija, cfoteam

Domina ši paslauga?

Atsakysime į visus Jūsų klausimus ir pateiksime geriausią pasiūlymą!

Vyriausiojo buhalterio paslauga

CFO Team specialistai pasiruošę papildyti Jūsų finansų skyriaus komandą ir suteikti vyriausiojo buhalterio paslaugą.

Galime papilyti Jūsų finansininkų komandą su vyriausiojo buhalterio paslauga, jei savo versle turite patikimą apskaitos specialistą ar darbuotoją, kuris rūpinasi pirminių dokumentų suvedimu į finansinę programą, tačiau jam trūksta žinių ar patirties papildomoms finansinėms užduotims atlikti. Patikėkite šias užduotis vyriausiajam buhalteriui, o darbuotojui perduokite kitas, jo kompetencijas atitinkančias darbo užduotis.

Siūlome vyriausiojo finansininko paslaugas, į kurias įeina:

Mes, CFO Team specialistai, pasirūpinsime tvarkinga Jūsų įmonės buhalterine apskaita.