Įmonės steigimo paslauga

Turėti verslo idėją ir ją vykdyti neužtenka, vykdomą veiklą reikia įregistruoti įsteigiant juridinį asmenį (įmonę) arba išsiperkant verslo liudijimą. Įmonės steigimas nesudėtingas procesas, tačiau reikalaujantis žinių ir laiko dokumentų paruošimui.

Nusprendus, kokią verslo formą norite steigti, – MB, UAB, IĮ, VšĮ, asociaciją, labdaros ir paramos fondą, tai galite padaryti internetu registrų centro savitarnoje. Įmonės steigimui elektroniniu būdu reikia turėti kvalifikuotą elektroninį parašą, tačiau jo neturint, visus dokumentus galima pristatyti į Registrų Centrą ir įmonę įregistruos per kelias darbo dienas.

Tačiau, jei susiduriate su įmonės registracijos adreso problemomis, kyla klausimų dėl dokumentacijos, ar norite sutaupyti savo laiką ir patikėti įmonės steigimą profesionalams, CFO Team specialistai mielai padės ir įsteigs įmonę. Jums tereikia:

Pasirinkti juridinio asmens formą

Sugalvoti juridinio asmens pavadinimą, kuris nebūtų tapatus jau įregistruotiems, arba tai padarysime už Jus

Susisiekti su CFO Team ir mes pasirūpinsime Jūsų įmonės įsteigimu

Nusprendus kurti įmonę, tačiau neapsisprendus, kokią verslo formą (mažoji bendrija, uždaroji akcinė bendrovė, individuali įmonė, viešoji įstaiga ar kt.) pasirinkti, visada galite užsisakyti konsultaciją su CFO Team specialistu. Pagal ketinamą vykdyti veiklą padėsime pasirinkti geriausią verslo formą, ir, jei reikia, įmonę įsteigsime.

UAB įmonės steigimas, ko reikia steigiant UAB?

įmonės steigimas, steigimo paslauga, įmonės adresas, apskaita, finansai, buhalterija, paslaugos, cfoteam

Domina ši paslauga?

Atsakysime į visus Jūsų klausimus ir pateiksime geriausią pasiūlymą!